Informacje o serwisie

Nasz serwis Nauka Dla Dzieci powstał pod koniec czerwca 2011 roku z myślą o najmłodszych pociechach tego świata, czyli dzieciach, którym należy zapewnić dobry rozwój w nauce i odpowiedni start w edukacji, nie zapominając przy tym o rozrywce dla dzieci. Naszym podstawowym celem jest udostępnianie rodzicom i ich dzieciom serwisu edukacyjnego, który ułatwi naukę i zabawę oraz zapewni dostęp do przyjaznych stron przeznaczonych dla dzieci. Strona, nasze produkty i udostępniane materiały zostały odpowiednio opracowane, bądź sprawdzone dla dzieci od najmłodszych lat. Staramy się na bieżąco rozbudowywać serwis jak jest to możliwe i zamieszczać aktualne informacje oraz nowe produkty w serwisie.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy młodymi ludźmi mającymi na co dzień dobry kontakt z wychowywaniem edukacyjnym dzieci.
Redaktorzy dbają by w serwisie gościły potrzebne dla rozwoju dziecka materiały oraz trzymają porządku, a administratorzy dbają o dalszy rozwój i właściwą pracę serwisu.

Jak można pomóc serwisowi?
Każdy użytkownik może pomóc w rozwoju serwisu promując go i zgłaszając nam (poniżej "Kontakt z nami") propozycję/sugestię nowej nauki, zabawy lub programu, który mógłby ukazać się w serwisie NaukaDlaDzieci.net.

Wersje językowe serwisu
Polska wersja: Nauka dla dzieci - http://www.naukadladzieci.net/
Angielska wersja: Learning For Kids - http://www.learningforkids.net/

Kontakt z nami
Informacje kontaktowe można uzyskać w dziale "Kontakt" dostępnym pod adresem:
http://www.naukadladzieci.net/kontakt/
© Copyright 2023 NaukaDlaDzieci.net
Do góry - Pełna wersja serwisu