Z okazji Dnia Dziecka

czerwiec

1

Wszystkim dzieciom dziś życzymy: wspaniałej zabawy, wielu niespodzianek, nieskończonego uśmiechu i najlepszych zabawek.Wszystkiego najlepszego jeszcze raz życzymy i o naszych sekretach Wam mówimy.

W czerwcu kończymy mobilną wersję serwisu ( http://m.naukadladzieci.net/ ), a następnie wszystkie nasze siły skupimy na grze Mały Pilot, w której wcielimy się w rolę pilota samolotu, który musi uratować świat. Najlepsze wyniki z gry, będą publikowane w naszym serwisie. Nasza gra będzie dostępna na systemy Windows, Android i w przyszłości iOS.

W wakacje planujemy stworzyć "bajeczny" program Mały Fotograf za pomocą którego w łatwy sposób zrobimy i upiększymy zdjęcia, korzystając z wielu efektów specjalnych, ramek i narzędzi do obróbki fotografii.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynamy prace nad rewelacyjnym programem Mały Projektant Stron Internetowych. Bardzo chcemy, aby właśnie ten program zajął jak najlepsze miejsce w czołowych tego typu programach dla dzieci, a Wy możecie nam w tym pomóc.
Wystarczy, że od dnia wydania naszego programu zaczniecie go używać i polecać swoim znajomym.

Zapraszamy również do polubienia nas.

© Copyright 2024 NaukaDlaDzieci.net
Do góry - Pełna wersja serwisu